Järjekordne aasta seljataga, ja veel missugune! 🙂
- Aasta 5. päeval leidsin lõpuks Kadi. Kõik muu on selle tulemus. 🙂
- Ostsin MacBooki. Siiani olen rahul.
- Jätsin suitsetamise maha.
- Sain aru, et kodus töötamine mulle ei sobi. Läksin WM-datasse tagasi.
- Nägin esimest korda elus balletti.
- Tegin Before Sexiga esimese etteaste. Hiljem teise, kolmanda, neljanda, viienda ja kuuendagi.
- Neljapäev esines Peda folgil, Nõmme jaanitulel, tähistas 3. sünnipäeva ja oli muidu äge.
- Sain aru, et programmeerimine ei ole minu jaoks. Lahkusin WM-datast enne katseaja lõppu. Järgneval 2 nädalal sain töövestluselt töövestlusele käies päris palju enesekindlust juurde ja leidsin lõpuks Telemas ka töökoha, mis mind rõõmustab. Katseaja lõpus küpsetasin ka kohustusliku koogi.
- Kulinaarseid saavutusi oli üldse palju, kook emadepäevaks, juba mainitud katseaja lõpu oma ja verivorstid jõuluks. Sekka ka mõned lihtsamad munaroad hommikusöögiks — nii palju pole ma veel ühelgi aastal süüa teinud. 8)
- Osutusin valituks Meeskoori juhatusse.
- Sünnipäevapidu 07.07.07. möödus ilusti ilma alkoholi ja tubakata, mingil hetkel sai lõpuks ka välikäimla valmis, mille Telema insenerid kohe üle vaatasid.
- Telemaga oli üldse väga palju üritusi koos. Firmapidu, kliendiüritus, töötajate sünnipäevad, soolaleivad, jne.
- Kadi sundis mind “Kahest taktist” osa võtma. Võtsin kah.
- Samamoodi sundis Telema mind uuesti kooli minema. Sellega läks natuke paremini, siiani pole veel välja langenud. 😀
- Järjest regulaarsemalt oli minu käsutuses mõni punane sõiduvahend — alguses Põrru, siis Megane ja lõpuks Muki. Paraku läks nüüd aasta lõpus nii. Kui nüüd Muki remont ikkagi liiga kalliks osutub, on järgmine auto ka kindlasti punane — kuigi, nagu selgus, on ka punast autot võimalik mitte märgata.
- Lätis käisin ka paar korda.
- Kõige huvitavam reis oli siiski suvise puhkuse ajal — Pariis!
- Ethel sai uue viimistluse ja oli muidu väga tubli, aga nädal enne aastalõppu lõpetas töö. Wolle lubas uue emaplaadi anda.
- Noh, ja… kindlasti oli midagi veel. 🙂
Aitäh kõigile hea aasta eest, teeme järgmisest veel parema!
Lisa kommentaar