…let me take you far away…

Huhhuh, puhkuse esimene päev. Tagasivaates tundub sisult pigem tööpäeva moodi, aga vähemalt sai uued prillid ära tellitud ja auto puhtaks pestud. Mitte et seda kõike tööpäeval hea tahtmise juures saanud poleks. Homme tuleb puhkamine paremini ette võtta (kuigi jah, juba kella kahest on vaja tunnikeseks puhkuselt välja ronida ja üks koolitus ära teha).

Samas… ei, puhkus on ikka puhkus. Täna pesujärjekorras istudes ei muutunud üldse närviliseks! 🙂


Comments

“…let me take you far away…” on saanud 3 vastust

  1. Pesujärjekorras? Veider tüüp, auto pesemine (omal jõul siis) on ju vähemalt pool kogu elamusest… teisel poolel on siis puhta autoga sõitmise nauding. Või ma eksin?

  2. Noh, esiteks… igaüks pole autopede. 🙂

    Teiseks… ma sain jõuluks 2 tasuta pesu. Ja noh, käsipesu on käsipesu, isegu kui teised teevad ja mina ainult vaatan. Porr… mõnus… 😀

  3. Selliseid asju täpsustatakse kohe 🙂 Kui käsitsipesu, siis küll. Nendesse satun minagi üsna tihti. Ma miskipärast kujutasin sind lihtsalt ette mõne pesutänava järjekorras kabanossi söömas vms 🙂

    Ja mina end küll väga autopedeks pole pidanud siiamaani, kuigi vahel ei pea paljuks auto õige värv saastakihi alt üles otsida – automaatpesulad ei suuda sellega alati hakkama saada.
    Üks hea tuttav seletas mulle hiljuti et auto on nagu naine. Et tuleb hoolitseda ja jooksva hoolduse abil suuremaid remondiväljaminekuid vältida. Mina… kasutan lihtsalt vanematekodu mugavusi – garaažiesine plats ja survepesur.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d