…like a bridge…

Tänase (või siis juba eilse) päeva kõige positiivsem emotsioon tuli Telema aastakoosoleku lõpus. Meid jagati kolme tiimi, minuga ühes tiimis olid Eva, Marika ja Allan.

Kõik tiimid said ülesandeks ehitada sild, millest mänguauto (mis tegelikult osutus haagisega traktoriks) nii üle kui ka alt läbi sõita peab suutma. Meenusid mõned toredad arvutimängud. Aga ehitusmaterjal… hunnik A4 formaadis paberit ja läbipaistev teip. Aega 10 minutit planeerimiseks ja seejärel 30min ehitamiseks.

Allan oli juba varem oma origami-skilli demonstreerinud, seega vähemalt minul kartust põrumise ees ei olnud. Avastasime, et torrukeeratud paber sobib hästi igas asendis kandvateks taladeks ja postideks (kusjuures lõpuks ei olnud ükski post päris püsti — ka diagonaalselt kandsid “talad” etteantud massi väga julgelt välja). Natukese aja pärast muudeti pisut reegleid, tähtaeg nihkus 10 minutit varasemaks — nagu elus ikka. See ajas küll pisut närvi, aga töötasime seda kiiremini ja lõpetasime projekti uueks tähtajaks, kusjuures meie sild oli selgelt kõige vastupidavam (olgem ausad — ükski teine ei kannatanud ülesõitvat traktorit välja, ühest ei mahtunud isegi alt läbi) ja loomulikult ka kõige ilusam.

Siinkohal tahaks toonitada, et kindlasti oleksid ka teised tiimid oma sillad töökindlaks ehitanud, aga meie tiim leidis lihtsalt kõige parema sünergia ja suutis projekti ka võiduka lõpuni viia.

Homme sööme auhinnaks saadud komme. 😛


Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d