Selle semestri esimene sooritus käes. Filosoofia eest tuli 5 ära, 98% õigeid vastuseid kõigis testides kokku (ehk siis… ühe vea tegin). I AM INVINCIBLE!
In other news: Reedel on Füüsika ja MatStati kontrolltööd… I’m doomed.
Selle semestri esimene sooritus käes. Filosoofia eest tuli 5 ära, 98% õigeid vastuseid kõigis testides kokku (ehk siis… ühe vea tegin). I AM INVINCIBLE!
In other news: Reedel on Füüsika ja MatStati kontrolltööd… I’m doomed.
Lisa kommentaar