Eile õhtul pühkisin oma vanalt digiseebikarbilt tolmu maha ja käisin linnas eksperimenteerimas. Mõned stiilinäited:
| From 2009.09.05 — linnas |
| From 2009.09.05 — linnas |
| From 2009.09.05 — linnas |
| From 2009.09.05 — linnas |
| From 2009.09.05 — linnas |
| From 2009.09.05 — linnas |
| From 2009.09.05 — linnas |
| From 2009.09.05 — linnas |
| From 2009.09.05 — linnas |
Kõik pildid siin. Ühtlasi tekkis mõte järgmine kord kaameraid jahtima minna. 😉
Lisa kommentaar