g'blog
—
by
Hüvasti,
…tere,
Ehk siis nüüd nii ongi. Ja vahet pole ka raske näha — sinine on punasest ju suurem! Kitarr mahub ilma probleemideta pakiruumi ära, kui vanasti pidi hoolikalt suunama ja sihtima. 🙂
Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga
Kommenteeri *
Nimi *
E-post *
Veebileht
Notify me of follow-up comments by email.
Notify me of new posts by email.
Δ
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Lisa kommentaar