…been a long time…

 See on kunagi olnud ka, aga… värske apdeit minu paiknemisest kurjuse skaalal:


How evil are you?


Comments

“…been a long time…” on saanud 3 vastust

  1. Garf oli eile purjus. Garf on evil.

  2. Ehk siis kui ma õhtul purjus olen ja hommikul testi teen, on selle tulemuse tõelevastavus ümberpööratud?

  3. pohmakas teeb lihtsalt leebeks korraks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.