Täna kuulsin bussis, kuidas väikesed poisid päkapikkude teemal arutlesid. Nimed muudetud.
– “Kas sul päkapikud käisid?”
– “Üleeile käisid ja eile käisid.”
– “Järelikult olid täna paha poiss. Ei, eile.”
– “Jah. Ma ütlesin Jaanile, et ta on pede.”
—
In other news…
* Neljapäev loodab enne pühi EP valmis saada. Plaat koosneb 4 loost ja kannab pealkirja “Laske sisse!”
* after6 tähistab oma 7. sünnipäeva TAM-i juubelikontserdil “60 DetsiBelli”
* Mina pole ammu bloginud. Kommentaaridest selgus, muidu poleks märganudki. Aitäh, Minni!
Lisa kommentaar