täna oli igav päev, istusin toas
palavuses vaeveldes, omaenda toas
vahepeal rüüpasin õlut ning siidrit
proovisin mängida maailma liidrit
koerad vist haukusid vahepeal
ju nad siis märkasid kedagi seal
naabripoiss vist vilistas, keegi ei tea
ja telekast ei tulnud mitte midagi head
äkitselt taipasin – miski ei klapi
hakkasin paanikas karjuma appi
arvasin tegevat piisavalt kära
kuid keegi ei kuulnud mind – kõik olid ära
nahk värvus punaseks. miks? ma ei tea
olin ehk karjudes kaotanud pea…
palavus tappis mu, surn’d olen nüüd
nii lõppes see imelik suveetüüd
hah! tüng! ei saagi seekord ühtegi lugu! 😛
Lisa kommentaar