Silt: kaardimakse
-
Kuidas ma laupäeva ennelõunal poes käisin (põgusalt tehniline lühijutt)
Alljärgnev lühivorm teenis mulle positiivse soorituse eelviimases aines, mis mind veel IT Kolledžis praktikast ja lõputööst lahutas. Mitte küll suurepärane sooritus, aga hea sellegipoolest. 🙂 Kell on 12:09, olen parkinud auto Järve Keskuse alusesse parklasse ja võtan taskust telefoni, et FourSquare’is oma asukoht registreerida. Telefon: Samsung GT-I9000 (“Galaxy S”) Operatsioonisüsteem: Android 2.2.1, kernel 2.6.32.9 Võrk:…